Vánoční turnaj 2019

Skupina A

 Příjmení, jméno12345bodyskorepořadí
1Kalabis Petr3:03:03:03:1412:11.
2Dofková Tereza0:33:10:30:313:104.
3Skalický Pavel0:31:30:30:301:125.
4Kadlčík Vlastimil0:33:03:03:239:52.
5Sýkora Martin1:33:03:02:329:63.

Skupina B

 Příjmení, jméno12345bodyskorepořadí
1Dofek David3:03:13:03:0412:11.
2Krátký Jan0:30:31:30:301:125.
3Malík Miroslav st.1:33:03:13:1310:52.
4Hochman Libor0:33:11:33:127:83.
5Vláčil Libor0:33:01:31:315:74.

Skupina C

 Příjmení, jméno12345bodyskorepořadí
1Daněček Lukáš3:02:33:03:2311:52.
2Horna Michal0:32:33:01:316:94.
3Daněček Zdeněk3:23:23:03:2412:61.
4Hrubanová Anna0:30:30:30:300:125.
5Matoušek Michal2:33:12:33:0210:73.

Skupina D

 Příjmení, jméno123456bodyskorepořadí
1Dofek Luboš3:13:03:01:33:0413:42.
2Kroupa Lukáš1:30:31:33:13:028:104.
3Kaláb Jakub0:33:00:32:30:315:126.
4Malík Miroslav ml.0:33:13:00:33:039:73.
5Kořínek Petr3:11:33:23:03:0413:61.
6Hlavík Milan0:30:33:00:30:313:125.

Skupina E

 Příjmení, jméno12345bodyskorepořadí
1Krátký Jaroslav3:03:12:33:0311:42.
2Slavík Petr0:30:30:31:301:125.
3Říha Luděk1:33:00:33:027:63.
4Kardinál Tomáš3:23:03:03:0412:21.
5Hynek František0:33:10:30:313:104.

Play-off útěchy

1. kolo
Vláčil – Slavík (postupuje Vláčil)
Dofková – Hlavík (postupuje Dofková)
Skalický – Horna (postupuje Horna)

Semifinále útěchy
Vláčil – Dofková (postupuje Dofková)
Horna – …….. (postupuje Horna)

Finále útěchy

Dofková – Horna (vítěz Horna)

Play-off

Osmifinále
Kalabis – Kroupa (postupuje Kalabis)
Malík st. – Kadlčík (postupuje Kadlčík)
Kardinál – Malík ml. (postupuje Kardinál)
Hochman – Kořínek (postupuje Kořínek)
Daněček Z. – Říha (postupuje Daněček)
Sýkora – Krátký Jar. (postupuje Sýkora)
Dofek st. – Daněček L. (postupuje Dofek st.)
Matoušek – Dofek ml. (postupuje Dofek ml.)

Čtvrtfinále
Kalabis – Kadlčík (postupuje Kalabis)
Kardinál – Kořínek (postupuje Kořínek)
Daněček Z. – Sýkora (postupuje Daněček)
Dofek st. – Dofek ml. (postupuje Dofek ml.)

Semifinále
Kalabis – Kořínek (postupuje Kalabis)
Daněček Z. – Dofek ml. (postupuje Dofek ml.)

Finále
Kalabis – Dofek ml. (vítěz Kalabis)

Konečné pořadí

1. Petr Kalabis
2. David Dofek
3. Zdeněk Daněček
4. Petr Kořínek
5. Tomáš Kardinál
6. Luboš Dofek
7. Vlastimil Kadlčík
8. Martin Sýkora