Oddíl všestrannosti

Kontakt:

Sokolovna TJ Sokol Otaslavice
Otaslavice 345,
798 06 Otaslavice

Výbor oddílu všestrannosti

Vedoucí: Vlastimil Štefek

Plavání
Souhrnné_výsledky_v_plavání_2019

Souhrnné_výsledky_v_gymnastice_2019
Souhrnné_výsledky_ve_šplhu_2019

Přeborníci_všestrannosti_župy_prostějovské_za_rok_2019

Výsledkový servis – Mikulášský běh pod obrovou nohou 2019

JménoPříjmeníst. čísločaspořadí v kategorii
MilanAdamec53223:50:361
LukášKoudelka52823:56:592
RomanVečeřa53726:53:463
JosefSkalický53527:27:204
RomanŠpaček52528:01:115
JanRuszó53329:28:016
RichardRůžička54231:42:197
MarekOberreiter52333:18:228
Tomᚊevčík53834:01:649
TomášZíma54439:31:1210
PetrPiňos53641:20:2011

Mikulášský běh - muži nad 50 let.

JménoPříjmeníst. čísločaspořadí v kategorii
IvoKrátký53428:41:991
JiříBubeník52932:17:632
JosefKunc53134:13:923
ZdeněkSmutný54635:21:194
AloisHynek53940:17:665

Mikulášský běh - kategorie ženy do 39 let.

JménoPříjmeníst. čísločaspořadí v kategorii
MarkétaŠpačková52436:03:361
JanaAmbrosová54046:30:802
HanaZímová54547:53:633
DanielaSelucká54147:53:944
MarkétaHynková54347:54:245

Mikulášský běh - kategorie ženy nad 40 let.

JménoPříjmeníst. čísločaspořadí v kategorii
MarieHyaštová52733:24:991
DanaSkřivánková53034:26:682
VladimíraŠpačková52641:19:583
VěraOuřecká52241:33:324
MarcelaKonšelová52141:33:324

Mikulášský běh - kategorie děti 1. - 4. třída.

JménoPříjmeníst. čísloabsolutní pořadípořadí v kategorii
ŠimonHavlíček421
TerezaHavlíčková532
RichardAmbros10113

Mikulášský běh - kategorie děti 5. - 9. třída.

JménoPříjmeníst. čísloabsolutní pořadípořadí v kategorii
FrantišekPytlík311
JaromírVozihnoj242
LukášKonšel1553
KarolínaAmbrosová1364
JiříKlobouk1675
KarolínaKonšelová786
DarekOberreiter1197
BarunkaAmbrosová12108
LenkaMézlová6129
GabrielaRuszó81310
ViktorkaAmbrosová91411
AdamTesárek11512
JakubOuřecký141613

Mikulášský běh - absolutní pořadí dospělí.

JménoPříjmeníČísloVýsledný časkategoriePořadí
MilanAdamec53223:50:36MA1
LukášKoudelka52823:56:59MA2
RomanVečeřa53726:53:46MA3
JosefSkalický53527:27:20MA4
RomanŠpaček52528:01:11MA5
IvoKrátký53428:41:99MB6
JanRuszó53329:28:01MA7
RichardRůžička54231:42:19MA8
JiříBubeník52932:17:63MB9
MarekOberreiter52333:18:22MA10
MarieHyaštová52733:24:99ŽB11
Tomᚊevčík53834:01:64MA12
JosefKunc53134:13:92MB13
DanaSkřivánková53034:26:68ŽB14
ZdeněkSmutný54635:21:19MB15
MarkétaŠpačková52436:03:36ŽA16
TomášZíma54439:31:12MA17
AloisHynek53940:17:66MB18
VladimíraŠpačková52641:19:58ŽB19
PetrPiňos53641:20:20MA20
VěraOuřecká52241:33:32ŽB21-22
MarcelaKonšelová52141:33:32ŽB21-22
JanaAmbrosová54046:30:80ŽA23
HanaZímová54547:53:63ŽA24
DanielaSelucká54147:53:94ŽA25
MarkétaHynková54347:54:24ŽA26

Mikulášský běh - absolutní pořadí děti.

JménoPříjmeníst. číslokategorieabsolutní pořadí
FrantišekPytlík3DB1
ŠimonHavlíček4DA2
TerezaHavlíčková5DA3
JaromírVozihnoj2DB4
LukášKonšel15DB5
KarolínaAmbrosová13DB6
JiříKlobouk16DB7
KarolínaKonšelová7DB8
DarekOberreiter11DB9
BarunkaAmbrosová12DB10
RichardAmbros10DA11
LenkaMézlová6DB12
GabrielaRuszó8DB13
ViktorkaAmbrosová9DB14
AdamTesárek1DB15
JakubOuřecký14DB16